trwa inicjalizacja, prosze czekac...
09.12.2014r: Podpisano porozumienie płacowe kończące spory zbiorowe w trzech spółkach grupy PGE   09.12.2014r: Podpisano porozumienie płacowe kończące spory zbiorowe w trzech spółkach grupy PGE  stat4u

O firmie

W dniu 21.12.2012 roku została zawiązana przez PGE GiEK S.A. MegaSerwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której głównym przedmiotem działalności jest świadczenie usług serwisowych, głównie na rzecz Spółek z Grupy Kapitałowej PGE ale również na rzecz nowych Klientów. Oferujemy specjalistyczne usługi sprzątania powierzchni biurowych i przemysłowych. Świadczymy usługi pielęgnacji i utrzymania terenów zewnętrznych. Działalność serwisowa obejmuje ponadto prowadzenie stołówek zakładowych oraz pralni obsługującej zarówno podmioty przemysłowe jak i szpitale, przedszkola oraz placówki opiekuńcze. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym na każdym polu działalności. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Zakres działalności Spółki obejmuje:

  • Sprzątanie
  • Oferujemy usługi sprzątania hal, biur, magazynów oraz specjalistyczne sprzątanie powierzchni przemysłowych.

  • Obsługa terenów zewnętrznych.
  • Oferujemy usługi sprzątania na zewnątrz budynków, różnorodne usługi utrzymywania terenów zewnętrznych polegających m.in. na pielęgnacji zieleni, usuwaniu zanieczyszczeń, odśnieżaniu i koszeniu.

  • Żywienie zbiorowe.
  • Prowadzimy stołówki pracownicze, bary i bufety na terenie zakładów pracy. Obsługujemy w catering masowe imprezy plenerowe.